STOLARNIA SZCZECIN


Meble na wymiar Szczecin

Kuchnie, łazienki, garderoby, szafy, biura

doradzimy_12
 
1

Doradzimy

Skontaktuj się z nami i opowiedz o swoich oczekiwaniach, a my pomożemy w doborze odpowiednich rozwiązań dla Twojego projektu.
zmierzymy_12
 
2

Zmierzymy

Nie martw się pomiarami. Wykonamy je za Ciebie. Masz gwarancję, że wszystkie elementy będą dobrze dopasowane.
zaprojektujemy_12
 
3

Zaprojektujemy

Projekty zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klientów. Zaaranżujemy przestrzeń specjalnie dla Ciebie.
wykonamy_12
 
4

Wykonamy

Wykonujemy meble wraz z usługą profesjonalnego montażu. Szanujemy Twój czas dlatego zawsze dotrzymujemy terminów.
 

Meble na wymiar Szczecin
Sprawdź naszą ofertę!


Od ponad 12 lat realizujemy złożone projekty dla naszych klientów. Nasze usługi są zawsze doskonale dopasowane do indywidualnych zamówień. Napisz do nas lub zadzwoń i sprawdź jak łatwo możesz zrealizować swoje marzenia. Stolarnia Consulta meble na wymiar Szczecin to gwarancja jakości i rzetelności.

 
 

Garderoby i zabudowy
na wymiar Szczecin


Projektujemy i wykonujemy garderoby na wymiar w Szczecinie. Dopasowane do wszelkiego rodzaju wnęk. Zamknięte, otwarte oraz także z drzwiami przesuwnymi.


Meble kuchenne
na wymiar Szczecin


Oferujemy piękne i funkcjonalne meble kuchenne na wymiar w Szczecinie. Projekt i wykonanie od A do Z. Stworzone dokładnie według Twoich potrzeb. Gwarantujemy sprawną realizację i wykonanie usługi w umówionym terminie.


Szafy i szafki
na wymiar Szczecin


Wykonujemy szafki i szafy na wymiar w Szczecinie. Trwałe i pojemne. Dobrze zaprojektowane szafy pomogą Ci w funkcjonalnej organizacji przestrzeni.


Meble do łazienki
na wymiar Szczecin


Nowoczesne meble łazienkowe na wymiar w Szczecinie. Nasze projekty to gwarancja nienagannej estetyki i praktycznych funkcji, których potrzebujesz na co dzień.


Meble biurowe
na wymiar Szczecin


Poprawnie zaprojektowana przestrzeń biurowa doskonale wpływa na kreatywność i efektywność pracy. W naszej ofercie znajdziesz usługi wykonania najwyższej jakości mebli biurowych na wymiar w Szczecinie.


Meble hotelowe
na wymiar Szczecin


Nasi doradcy pomogą Ci w zaplanowaniu przyjaznej i wygodniej przestrzeni hotelowej, którą docenią Twoi goście. Zaufaj naszemu doświadczeniu w projektowaniu mebli hotelowych na wymiar w Szczecinie.

PARTNERZY


Współpracujemy
tylko z najlepszymi

 
Stargard tel.: 508866327; Koszalin tel.: 690107307